Mocne zakończenie rozgrywek tenisowych w sezonie 2022/2023
Mocnym akcentem zakończył się ostatni turniej tenisa stołowego w sezonie 2022/2023.
W niedzielę 16 kwietnia w hali OSiRu zjawiło się 25 zawodników
Po etapie eliminacyjnym, zawodnicy zostali podzieleni na 2 grupy- zaawansowaną i średnio zaawansowaną.
Rywalizację w grupie zaawansowanej wygrał Krzysztof Ludwiniak z Sierakowa.
Drugie miejsce zajął Marcin Szafran z Chrzypska.
Na III miejscu uplasował się Sławomir Mikołajczak także z Sierakowa.
Kolejne miejsca zajęli:
IV m. Dawid Nowak
V m. Marian Kotlarz
VI m. Henryk Lisiński
VII m. Dawid Szafran
VIII m. Przemysław Pupka
IX m. Kamil Mamet
X m. Patryk Ochla
XI m. Marcin Musialski
XII m. Jan Jaskuła
W grupie średniozaawansowanej nie miał sobie równych Maciej Jaskóła z Sierakowa.
Kolejne miejsca przypadły Sebastianowi – II, Alexowi Ajchlerowi – III i Asi Soroczyńskiej – IV
Do rywalizacji przy stole zapraszamy na jesień.



.png)