Musical "Ostatni dzień magii świąt"
2 lutego w Bibliotece Miejskiej MiG Centrum Kultury Pniewy odbył się musical pod tytułem "Ostatni dzień magii świąt". Na scenie wystąpiły zarówno doświadczone, jak i debiutujące artystki. W piątkowy wieczór można było posłuchać pięknego wykonania polskich kolęd i piosenek świątecznych.



.png)