Turniej LOLEK CUP
Dziś w hali OSiR w Pniewach odbył się II Turniej Lolek Cup Pamięci Jarosława Cichego. Turniej otworzył Zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Józef Ćwiertnia i Poseł na Sejm RP Jakub Rutnicki. W rozgrywkach wzięli udział: Huragan Podrzewie, Sajmon GSM, Sokół Pniewy, Postęp Team, Kierasy Team (Sparta Brody przyjaciele), Ekipa Grocha (byli zawodnicy Sokoła Pniewy), PKS Orły I Pniewy, PKS Orły II Pniewy.
.jpg)
.jpg)



.png)