“Nadwarciański swing”
W końcu przyszła wiosna jaką znamy i lubimy. Niedzielna trasa przebiegała wzdłuż Warty, mimo iż drogą wojewódzką, to spokojną i bezpieczną. Cisza, spokój, śpiew ptaków i malownicze widoki nadwarciańskich krajobrazów towarzyszyły nam przez znaczną część trasy.
Było nam niezmiernie miło powitać dwóch debiutantów naszych słodkich poranków. Pączki w Sierakowie bardzo im posmakowały, wiec mamy nadzieję, że nasze wspólne kręcenie stanie się cykliczne.
Do zobaczenia na kolejnej wyprawie!
Odjechani-Team.PL










