Najmłodsi koszykarze "Pniewiaka" już pracują
No i ruszyli. Już prawie dwa miesiące trwa koszykarska przygoda najmłodszej grupy UKS-u. Chłopcy z roczników 2015 i 2016 (rocznik 2014 też mile widziany ;) )spotykają się dwa razy w tygodniu, by wspólnie się bawić, rywalizować i poznawać elementy koszykarskiego rzemiosła. Chcielibyśmy przypomnieć, że nabór do zespołu jest ciągle otwarty. Zachęcamy więc do odwiedzenia ich na treningach i dołączenia do drużyny "Pniewiaka". Szczegóły i dokładne godziny zajęć, na plakacie dołączonym do artykułu.








