Dzik jest dziki!
Szanowni Mieszkańcy,
w związku z pojawieniem się w parku za liceum, na ulicy Jeziornej i Międzychodzkiej stada dzików ponawiamy prośbę o ostrożność podczas spacerów po tym terenie. W szczególności uważać powinny osoby wyprowadzające psy. W przypadku zauważenia dzików należy spokojnie bez gwałtownych ruchów oddalić się w bezpieczne miejsce. Straż Miejska ustawiła przy wejściach do parku tablice ostrzegające o dzikach. Będą również prowadzone częste patrole tego terenu. Osoby które kompostują odpady w szczególności na ogrodach działkowych proszone są o odpowiednie ich zabezpieczenie ponieważ zapach powstały przy fermentaji odpadów przyciąga dziki.







.png)