Niedzielne popołudnie z Odjechanymi
Drodzy,
zależy nam, żeby grono sympatyków "rowerów" w naszej Gminie powiększało się systematycznie. Przejażdżki rowerowe, a potem wyprawy, są idealną formą na spędzanie czasu wolnego w aktywny i zdrowy sposób.
Początki są trudne, ale od czegoś trzeba zacząć. Proponujemy wspólne "Niedzielne Popołudnie" z Odjechanymi, które pozwoli Wam nabrać pewności i uwierzyć, że ja też dam radę. Gwarantujemy, że wypady w grupie są wesołe, ciekawe i inspirujące.
Tempo jazdy dostosujemy do waszych możliwości. Każdego z was otoczymy opieką.
Będzie fantastycznie.
Serdecznie zapraszamy
Odjechani-Team PL


