WYBORY SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ W KONINKU
W dniu 7 marca br. w świetlicy wiejskiej w Podpniewkach odbyło się Zebranie Wiejskie wyborcze sołectwa Koninek. W zebraniu, oprócz mieszkańców sołectwa, uczestniczyli Burmistrz Gminy Jarosław Przewoźny wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego oraz goście.
W sołectwie Koninek na ogólną liczbę 105 mieszkańców uprawnionych, w wyborach wzięło udział 10. Sołtysem na kolejną kadencję jednogłośnie wybrano Pana Mirosława Buliczaka. W skład Rady Sołeckiej weszli: Pani Lucyna Buliczak, Pani Janina Otto i Pan Krzysztof Piróg.


