Nowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy dla OSP Pniewy
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza jednostka po raz kolejny wzbogaciła się o nowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Pieniądze na zakup sprzętu pochodzą z przedsięwzięcia pt. "Zakup sprzętu i wyposażenia dla OSP w Pniewach w celu podniesienia gotowości bojowej lokalnej służby ratowniczej - etap III" realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Sprzęt został zakupiony o łącznej wartości 12 000 zł z czego tysiąc złotych pochodzi z Gminy Pniewy.







.png)