Ogórkiem przez Amerykę!
Dzisiejszego wieczoru usłyszeć mogliśmy niesamowitą historię podróży "Ogórkiem przez Amerykę"!
W Bibliotece Miejskiej MiG Centrum Kultury Pniewy odbyło się Spotkanie z Podróżnikami, którzy przemierzyli Amerykę Północną (Kanadę, Stany Zjednoczone oraz Meksyk) w znanym wszystkim modelu Volkswagena. W drodze mierzyli się z wieloma obawami i przeciwnościami losu, jednak zaangażowanie i pasja pozwoliły im spełnić marzenie!
.jpg)



.png)