Pętla Kiersko - Poznańska
W niedzielę 27 marca zainaugurujemy tegoroczny cykl wyjazdowych sesji „Poranka na słodko”. 40-kilometrową trasę rozpoczniemy spod siedziby jednego z naszych sponsorów, hotelu Regatta w Kiekrzu. Stamtąd przejedziemy na poznańską cytadelę, nad Jezioro Rusałka i do Parku Sołackiego. Nawierzchnia trasy dostępna dla każdego roweru – 40% asfalt, 60% utwardzone szutry.
Formuła wyjazdu będzie taka, jak podczas ubiegłorocznych wyjazdów. Wyjazd z Pniew o godzinie 6:30 (dzień wcześniej pakowanie rowerów wg kolejnego komunikatu w tej sprawie).
Po zakończonym rajdzie Regatta zaprasza na chwilę relaksu do swojej strefy spa – koniecznie zabierzcie klapki, kąpielówki i ręcznik. Na miejscu będzie również możliwość zjedzenia posiłku w porze obiadu.
Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przez wiadomość wysłaną do naszego fan page’a na Facebooku przyjmujemy najpóźniej do piątku do godziny 15:00, co pozwoli optymalnie zorganizować transport.
Powrót do Pniew planujemy między godziną 15:00 a 16:00.
Serdecznie zapraszamy.
Odjechani-Team PL


