Pierwszy dzień jarmarku za nami!
Oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonał burmistrz Jarosław Szurka, a prawdziwą radość – szczególnie najmłodszym – sprawił przyjazd Świętego Mikołaja .
Były występy, świąteczna muzyka, uśmiechy, wspólne rozmowy i wyjątkowy, bożonarodzeniowy klimat. Działo się naprawdę dużo, a park wypełnił się ciepłą, świąteczną atmosferą i pozytywną energią.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami i stworzyli ten magiczny czas. Zapraszamy jutro na drugi dzień jarmarku – przed nami kolejne atrakcje, występy i jeszcze więcej świątecznych emocji!



