Podsumowanie roku karateków
Rok 2023 dobiega końca. Był to owocny rok dla naszego klubu z wieloma sukcesami dla zawodników. Za nami kolejne egzaminy, które potwierdziły umiejętności członków naszego klubu. Szczęśliwie zakończyliśmy i rozpoczęliśmy kolejny sezon. Za nami także obóz sportowy dla dzieci oraz Summer Camp w Lublinie. Nie zabrakło też imprez z naszymi pokazami oraz turniejów, w których brali udział nasi zawodnicy m.in. Ichiban IKO Polish Cup, IKO Polish Open Ostróda, wagowe Mistrzostwa Europy, IKO Calisia Cup. W tych międzynarodowych zawodach nasz klub dumnie reprezentował i osiągał sukcesy senpai Jakub Golcz.
Ostatni trening w tym roku zakończył się wspólnym treningiem, na którym gościliśmy policjantkę z Wydziału Ruchu Drogowego oraz strażaków ochotników z Ostroroga. Funkcjonariusze opowiedzieli o swojej pracy oraz pokazali specjalistyczny sprzęt, który pomaga w niesieniu pomocy. Nasi goście sprawdzili i zweryfikowali wiedzę karateków o znajomości przepisów i alarmowaniu o zagrożeniach. Nie zabrakło oczywiście przypomnień o bezpieczeństwie na drogach, odblaskach, ostrożności z materiałami wybuchowymi i ogniem. Na koniec wszyscy dostali prezenty od klubowego Gwiazdora. Dziękujemy wszystkim, którzy cały rok wspierali działalność naszego klubu, w szczególności Burmistrzowi i Radnym Rady Miejskiej Pniewy.
Wszyscy wzbogaceni o nowe doświadczenia zbieramy siły podczas przerwy świątecznej i czekamy na kolejny rok. Życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Osu!
.jpg)



.png)