Polskie przeboje lat 60. i 70. – wyjątkowy koncert andrzejkowy za nami!
W sobotni wieczór, 29 listopada 2025 roku, w Bibliotece Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy odbył się Koncert Andrzejkowy „Polskie Przeboje Lat 60/70” w wykonaniu zespołu Gaudete! Wydarzenie zgromadziło liczną publiczność, chcącą wspólnie przenieść się w złotą erę polskiej muzyki rozrywkowej.
Już od pierwszych dźwięków było jasne, że czeka nas wyjątkowa podróż do czasów, w których powstawały najbardziej kultowe utwory muzyki lat 60 i 70. Artyści zaprezentowali znane i lubiane piosenki w nowych, starannie przygotowanych aranżacjach, oddając klimat minionych dekad. Nie zabrakło melodii, które na stałe wpisały się w pamięć kolejnych pokoleń słuchaczy, po raz kolejny potwierdzając, że „klasyka nie umiera nigdy”.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Gminy Pniewy. Koncert został zorganizowany we współpracy z Centrum Usług Społecznych w Pniewach.




.png)