W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja
Jak co roku, dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe w Kikowie z wielką niecierpliwością czekają na spotkanie ze św. Mikołajem i pojawienie się pierwszej gwiazdki. Wspólne odliczanie do 24 grudnia stało się już piękną świetlicową tradycją, która wprowadza wszystkich w wyjątkowy, świąteczny nastrój.
Tym razem z panią sołtys Iwoną Nowak, dzieci wykonały własne świąteczne ozdoby, kalendarze adwentowe — pełne kolorów, pomysłów i przedświątecznej radości. Efekty ich pracy można zobaczyć na zdjęciach!




.png)