Poranek na Słodko - Sieraków
Sezon rowerowy czas zacząć. W najbliższą niedzielę, na rozgrzewkę, w ramach "Poranku na Słodko" ruszamy do Sierakowa. Trasa w połowie terenowa, w połowie asfaltowa, z przerwą na słodkie kalorie w sierakowskiej cukierni.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Tempo dostosujemy do najwolniejszych uczestników.
Startujemy o 08:00 spod Lewiatana przy ul. Polnej.




.png)