Poranek na słodko w sesji wyjazdowej
Nakręceni promieniami słonecznymi zebranymi nad Adriatykiem kontynuujemy nasze rowerowe wojaże. W najbliższą niedzielę na rajd wokół stolicy powiatu zaprasza nasz przyjaciel Damian. O poranku w Szamotułach rozpoczniemy 65-kilometrową pętlę, głównie po drogach asfaltowych.
Formuła wyjazdu:
Wyjazd z Pniew o godzinie 06:30 (dzień wcześniej pakowanie rowerów wg kolejnego komunikatu w tej sprawie). Trasa w zdecydowanej większości - asfaltowa.
Po zakończonym rajdzie planujemy wspólny posiłek, a następnie powrót do Pniew około 15:00.
Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przez wiadomość wysłaną do naszego fan page’a przyjmujemy najpóźniej do piątku do godziny 15:00, co pozwoli optymalnie zorganizować transport.
Serdecznie zapraszamy.
Odjechani-Team PL




.png)