POWITANIE WIOSNY
W słoneczne czwartkowe popołudnie, 20 marca 2025 roku, Seniorzy wraz z dziećmi ze Szkoły Podstawowej powitali ,,WIOSNĘ”. Barwnym korowodem z ,,Marzanną” i radosnym śpiewem przeszliśmy do Parku Miejskiego, gdzie szukaliśmy zwiastunów wiosny. Przegnaliśmy PANIĄ ZIMĘ i udaliśmy się do Domu Seniora na pyszną herbatkę i zdrowe, kolorowe, wiosenne kanapki, przygotowywane przez uczestników spotkania. Po pysznym jedzonku był czas na występy indywidualne.
.jpg)



.png)