Radosny Korowód Świętych
Dziś, ulicami Pniew przeszedł Korowód Wszystkich Świętych. Mieszkańcy, a w szczególności dzieci w przebraniach świętych patronów przemierzali ulice, by dotrzeć do Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej. W Sanktuarium Patronki Miasta Pniewy odbyła się wspólna modlitwa. Osatnią częścią radosnego świętowania był Bal Wszystkich Świętych.

