Segregujemy bo umiemy!
Dzisiaj podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy "Jawor" zorganizowali w swoim ogrodzie piknik ekologiczny z okazji Dnia Ziemi pod hasłem "segregujemy, bo umiemy!". Na początku była teoria, którą w ciekawy sposób przekazał Damian Dubiel, pracownik Urzędu Miejskiego w Pniewach. Potem wiedza ekologiczna utrwalona została poprzez zabawę. Na koniec zostało posadzone drzewo otrzymane z Nadleśnictwa Pniewy. Podczas pikniku świętowano także urodziny domownika Damiana, który częstował wyśmienitymi muffinkami czekoladowymi.



.png)