Sportowiec roku 2022
Łukasz Brzóska odebrał nagrodę w Plebiscycie Sportowym 2022 Głosu Wielkopolskiego w kategorii mężczyźni sportowiec roku.
Za 1 miejsce w powiecie szamotulskim oraz 3 miejsce w województwie wielkopolskim.
„ Bardzo dziękuje za nominację i za wszystkie oddane głosy, w tym roku będę starał się jeszcze bardziej o jak najlepsze wyniki sportowe oraz promowanie naszego regionu i województwa wielkopolskiego”
Dziękuję za to ze jesteście z nami:
Burmistrz Gminy Pniewy , Nalepa Capital Trust , Miralex , Gehwol , CapriCare .

