Spotkanie autorskie z Magdaleną Wolińską-Riedi
Dzisiaj w Bibliotece Publicznej Centrum Kultury Pniewy odbyło się spotkanie autorskie z Magdalena Wolińska-Riedi. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać ciekawych opowieści o pracy dziennikarskiej, życiu w Watykanie oraz o książkach autorki. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i inspirującej atmosferze.
.jpg)

