Spotkanie gminnego zespołu zarządzania kryzysowego
Dzisiaj burmistrz Jarosław Przewoźny zwołał posiedzenie gminnego zespołu zarządzania kryzysowego i kluczowych komórek Urzędu Miejskiego w Pniewach. Podczas spotkania kierownik Referatu Bezpieczeństwa Publicznego Łukasz Bąk podsumował dotychczasowe działania w zakresie zarządzania kryzysowego. Rozmawiano też o ewentualnej akcji dystrybucji na terenie gminy tabletek ze stabilnym jodem.




.png)