Spotkanie opłatkowe
Dzisiaj odbyło się spotkanie opłatkowe dzieci i wolontariuszy świetlicy ,,Wawrzyniec’’. Spotkanie rozpoczęło się Mszą świętą. Po mszy zebrani przeszli do auli, gdzie dzieci zaprezentowały przepiękne przedstawienie "Opowieści z Narnii". Nie mogło zabraknąć prezentów i świątecznych życzeń, które złożyła przełożona Sióstr Urszulanek SJK s.Justyna Oleś i Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny.



.png)