Spotkanie wielkanocne Dziennego Domu Seniora
W środę, 1 kwietnia 2026 roku w restauracji Zacisze odbyło się spotkanie wielkanocne Seniorów z Dziennego Domu Seniora. Krótki program artystyczny wprowadził uczestników w atmosferę nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Nie zabrakło rodzinnego ciepła oraz serdecznych życzeń od zaproszonych gości, wśród których znalazł się Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Paweł Prętki.




.png)