Wielkanocne śniadanie w Jaworze
Wielkanocne śniadanie w Jaworze to już piękna i utrwalona tradycja. Co roku, w Wielką Środę, przy wspólnym stole spotykają się uczestnicy oraz pracownicy, by w świątecznej atmosferze przygotować się do nadchodzącej Wielkanocy. W wydarzeniu tradycyjnie uczestniczył zaproszony gość – burmistrz Jarosław Szurka. Uroczystość rozpoczęła się od odczytania fragmentu Pisma Świętego. Następnie kierownik Renata Kończak oraz burmistrz złożyli uczestnikom i pracownikom życzenia wielkanocne. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy zasiedli do wspólnego stołu.





.png)