Spotkanie z podróżniczką Olą Mae Orlikowską
Ola Mae Orlikowska podróżniczka z przypadku, rowerzystka z pasji, kociara z wyboru…Niecodzienne spotkanie w Bibliotece Publicznej Centrum Kultury Pniewy.
Ola Mae opowiedziała o swojej 13-miesięcznej podróży rowerowej po Europie, podczas której przemierzyła 15 tys. km i zwiedziła 12 krajów, częściowo w towarzystwie kota Fryderyka.
Podróżniczka w tym roku została nagrodzona na festiwalu Kolosy, otrzymując nagrodę publiczności i dziennikarzy. Ponadto została wyróżniona nagrodą Złoty Ślad na festiwalu podróżniczym w Poznaniu.



.png)