Świąteczne Spotkanie w sołectwie Rudka
W sobotę, 12 kwietnia w świetlicy wiejskiej w sołectwie Rudka odbyło się Świąteczne Spotkanie. Wydarzenie zorganizowane zostało z inicjatywy sołtysa Marka Nowakowskiego i Rady Sołeckiej.
Dzieci miały okazję wziąć udział w warsztatach, podczas których tworzyły kolorowe wielkanocne stroiki. Radości nie brakowało. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wielkanocne poszukiwanie świątecznych niespodzianek w ogrodzie przy świetlicy oraz spotkanie z królikami.
Spotkanie było nie tylko okazją do świętowania, ale też do rozmów, śmiechu i integracji mieszkańców.
Do zobaczenia na kolejnych wspólnych inicjatywach!




.png)