Świątecznie w Kikowie
Dzisiaj w Kikowie odbyło się spotkanie świąteczne dla mieszkańców sołectwa. Zgodnie z tradycją spotkaliśmy się przy pięknie zastawionym stole by wraz z gośćmi uczcić zbliżające się Boże Narodzenie. Obecny na świątecznym spotkaniu burmistrz Jarosław Przewoźny złożył wszystkim bożonarodzeniowe życzenia,




.png)