Święto Niepodległości w Dziennym Domu Seniora
W słoneczne popołudnie 13.11.2025 r. w Dziennym Domu Seniora wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej kl. III c i f z programem słowno–muzycznym dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości 11 Listopada. Jest, to czas zadumy i oddawania czci bohaterom walczącym o wolną i niepodległą Polskę. Wspólnie odśpiewano hymn Polski oddając hołd najwybitniejszym przedstawicielom polskiego narodu, którzy przelali krew w obronie Ojczyzny.
„W historii Polski, tak się składa
był kiedyś ponad wiek niewoli.
Jedenastego listopada
nasz kraj z niewoli się wyzwolił.
I wtedy myśl powstała taka,
by przez szacunek dla przeszłości,
ten dzień na zawsze dla Polski,
pozostał Dniem Niepodległości.”
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)



.png)