Święto pyry i śliwki w sołectwie Psarce
To była prawdziwa uczta na świeżym powietrzu, pełna tradycyjnych potraw i lokalnych smaków. Organizowane przez sołtysa Huberta Grześkowiaka i Radę Sołecką święto przyciągnęło mieszkańców i gości, szczególnie dzięki tak pysznym daniom, jak zupa węgierska gotowana nad ogniskiem, pyry z gzikiem oraz domowe ciasta.
Mieszkańców odwiedził burmistrz Jarosław Szurka.







.png)