Święto Ziemi w sołectwie Rudka
Z okazji obchodzonego niedawno Święta Ziemi, mieszkańcy sołectwa Rudka postanowili zebrać się, aby wspólnie zadbać o naszą planetę. Wspólnie ruszyli do sprzątania wyrzuconych i zostawionych w nieodpowiednich miejscach śmieci.
Pamiętajmy, że Ziemia to nasz jedyny dom! Dbajmy o niego nie tylko od święta!
.jpg)



.png)