Świętowali Dzień Seniora
W czwartek, 12 października w Restauracji Quartet w Pniewach swój dzień obchodził Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Oddziału Rejonowego w Pniewach.
Przewodnicząca Związku, Maria Patela przywitała wszystkich obecnych i zaprosiła do miłego spędzenia czasu. Dzień Seniora to szczególne święto, dzień ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. Jesień życia może być piękna i kolorowa. W imieniu Burmistrza Gminy Pniewy życzenia wszystkim Seniorom złożył Zastępca Burmistrza Józef Ćwiertnia.



.png)