Szczepienia bez rejestracji w Ostrorogu
14 stycznia w godz. 15:00-19:00 w Hali Sportowej w Ostrorogu odbędzie się akcja szczepień przeciwko Covid-19, bez wcześniejszej rejestracji.
Dostępne będą szczepionki Johnson & Johnson oraz Pfizer.
Szczepienie organizowane jest przez Wojewodę Wielkopolskiego w ramach przejazdu „Szczepieniobusa” przez Powiat Szamotulski.




.png)