Spotkanie wigilijne CIS "Ostoja" Pniewy
W dniu dzisiejszym tj. 22 grudnia 2022r. Burmistrz Jarosław Przewoźny uczestniczył w spotkaniu wigilijnym podopiecznych Centrum Integracji Społecznej "Ostoja" w Pniewach. Po złożeniu życzeń wszyscy zgromadzeni zasiedli do wigilijnego stołu delektując się ukraińskim barszczem i przepysznymi pierogami.

