Wiosenne porządki w Turowie
Długo czekaliśmy za piękną pogodą i się doczekaliśmy. W piątkowe popołudnie mieszkańcy Turowa wyszli na ulicę i porządkowali najbliższą okolicę. Zobaczymy jak długo będzie czysto. Apelujemy do wszystkich, znajomych i nieznajomych, aby śmieci wrzucali do własnych pojemników lub wywozili na PSZOK w Pniewach - rowy melioracyjne nie są miejscem odpowiednim do składowania: dywanów, brodzików, opon, opakowań po jedzeniu, wiader plastikowych, butelek, kartonów i pozostałości po remontach. Podziękowania kieruję do wszystkich, którzy poświęcili swój wolny czas.

