Wiosno, wiosenko gdzie jesteś …?
W chłodne popołudnie 17 marca 2022 r. Seniorzy Dziennego Domu Seniora z marzanną wyruszyli do Parku Miejskiego, aby ze śpiewem pożegnać zimę oraz poszukać zwiastunów wiosny. Po spacerze na zmarzniętych uczestników spotkania czekała ciepła kawa, herbata i ciasto drożdżowe upieczone w ramach warsztatów kulinarnych.

