Wspierajmy razem naszą gminę!
Szanowni Mieszkańcy,
pierwsze cztery miesiące każdego roku to okres składania w urzędach skarbowych rocznego zeznania podatkowego PIT. W związku z tym zwracamy się do Was z prośbą. Rozliczając swój PIT, wskażcie jako miejsce zamieszkania Gminę Pniewy i złóżcie deklarację w Urzędzie Skarbowym w Szamotułach.
Dzięki temu Wasze podatki trafią do naszej gminy.
Tutaj żyjemy, pracujemy i korzystamy z lokalnych dróg, szkół, przedszkoli czy oświetlenia ulicznego – niech Wasze pieniądze wspierają rozwój Gminy Pniewy!
To nic nie kosztuje! To tylko jedna decyzja, a ma ogromny wpływ na naszą wspólną przyszłość.
Wspierajmy razem naszą gminę. Razem możemy więcej!


