WYBORY SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ W ZAJĄCZKOWIE
W dniu 29 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Zajączkowie odbyło się Zebranie Wiejskie wyborcze. W zebraniu, oprócz mieszkańców sołectwa, uczestniczyli Burmistrz Gminy Jarosław Przewoźny wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego
oraz goście.
W sołectwie Zajączkowo na ogólną liczbę 196 mieszkańców uprawnionych,
w wyborach wzięło udział 40. Sołtysem na kolejną kadencję wybrano ponownie Panią Angelikę Michalak.
W skład Rady Sołeckiej weszli: Katarzyna Korpik, Mateusz Sieinski i Michał Piątek.


