Zakończenie roku szkolnego na terenie Gminy Pniewy
Zaczynaj od rzeczy małych, jeśli chcesz być wielkim. Zakładaj głęboki fundament pokory, skoro zamierzasz budować wysoko. - powiedział św. Augustyn.
Życzymy Wam Drodzy Uczniowie, aby najbliższe wakacyjne miesiące były zatem okazją do weryfikacji autorskich projektów budowlanych oraz mądrego zastosowania zdobytej wiedzy. Niech będzie to czas wytchnienia, odpoczynku jak i refleksji nad tym co udało się osiągnąć, a co wymaga jeszcze większego zaangażowania aby być o krok bliżej do spełnienia marzeń.
Dziękujemy nauczycielom, rodzicom i uczniom za kolejny rok współpracy, zaangażowania i wzajemnego zrozumienia. Życzymy aby najbliższe tygodnie były okazją do rodzinnych spotkań, niezapomnianych przygód, rozwijania pasji turystycznych oraz do nabierania chęci i sił, by z nową energią wkroczyć w rok szkolny 2023/2024.



.png)