Świąteczne spotkanie
Dzisiaj w Restauracji Quartet odbyło się świąteczne spotkanie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pniewach. Seniorzy zasiedli do stołu wspólnie z burmistrzem Jarosławem Przewoźnym. Spotkanie było świetną okazją do wymiany wspomnień oraz złożenia sobie życzeń. Wszystkim członkom Związku składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia oraz radości na piękne Święta Bożego Narodzenia.


