Spotkanie przy wigilijnym stole
Święta nadchodzą wielkimi krokami! Wiedzą o tym seniorzy z Dziennego Domu Seniora, którzy już dzisiaj świętowali wspólnie Boże Narodzenie. Na "Spotkanie przy wigilijnym stole" zaproszony został Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny, który złożył obecnym życzenia na nadchodzące święta.
.jpg)
.jpg)

