Aktywny Dzień Dziecka "Biegiem po medal"
Do Parku Miejskiego w Pniewach przybyli młodzi sportowcy!
W sobotnie popołudnie odbyła się kolejna już edycja Aktywnego Dnia Dziecka "Biegiem po medal" zorganizowanego przez Klub Biegowo-Sportowy Aktywnie w Pniewach. Na najmłodszych czekały dystanse biegowe od 50 m do 1000 m. Rodzice mogli spróbować swoich sił w biegu na 5 km. Każdy z uczestników biegu został nagrodzony medalem. Na dzieci czekały także dmuchańce!
Na spotkanie z zarówno młodymi, jak i starszymi biegaczami przybył Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka.
.jpg)





.png)