"Amazonki" w Ustroniu Morskim
Od 09.09 do 15.09.2023 Amazonki ze Stowarzyszenia "Razem Raźniej" w Pniewach wypoczywały w Ośrodku Rehabilitacyjnym „Alka Sun” w Ustroniu Morskim. Wyjazd był współfinansowany ze środków Gminy Pniewy i PCPR Szamotuły. Dzięki dofinansowaniu wyjazdu miałyśmy kolejny raz okazję zregenerować siły i naładować "baterie".



.png)