Balik karnawałowy
Mała fotorelacja z Balu w Sołectwie Dębina -Buszewko-Szymanowo, który odbył się 02.02.2024 było gwarnie, kolorowo i bardzo wesoło. Dzieciom zapewniliśmy bogatą ofertę atrakcji gry, zabawy słodki bufet, popołudnie było bardzo udane.
Korzystając z okazji chcielibyśmy bardzo podziękować dzieciom za tak liczne przybycie na Was zawsze możemy liczyć. Serdeczne podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy jak zawsze chętnie pomogli w przygotowaniach, podziękowania również należą się Panom Kubie i Mariuszowi z Pałac w Dębinie za przepyszne lody, oraz Pani Agnieszce Michlewskiej i rodzicom za pyszne ciasta. Za piękne zdjęcia dziękujemy Pani Joannie Szatkowskiej .




.png)