„Demontaż, zbieranie, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Pniewy”.
Burmistrz Gminy Pniewy informuje, że dnia 8 grudnia 2021r. gmina Pniewy podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na dofinansowanie w formie dotacji na przedsięwzięcie pn. „Demontaż, zbieranie, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Pniewy”.
Kwota dotacji: 50 112,00 zł
Termin realizacji zadania do 30.11.2022r.
Celem przedsięwzięcia jest likwidacja 200 Mg wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Pniewy. Zakres prac obejmować będzie demontaż, zbieranie transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest.

Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

