Dzień sw. Marcina w Pniewach
11 listopada to dzień wspomnienia św. Marcina. To święto, które hucznie obchodzone jest w Pniewach przy ulicy Spacerowej, gdzie odbył się festyn. Na wspólną zabawę licznie przybyli mieszkańcy Pniew, którzy zostali poczęstowani rogalami oraz ciepłymi napojami. Dla najmłodszych czekały animacje i pokazy tradycyjnego rzemiosła kowalskiego. Nie mogło tego dnia zabraknąć Świętego Marcina, który przybył na koniu i przekazał symboliczne klucze burmistrzowi. Organizatorami festynu byli: Burmistrz Gminy Pniewy, Grupa Radnych, Stowarzyszenie Kupców Pniewskich oraz Stowarzyszenie Miłośników Koni i Sportów Konnych "LUZAK".

