Wspólnie zaśpiewaliśmy hymn
11 listopada w samo południe, pniewianie przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Mieszkańcy miasta i gminy śpiewali na schodach przed kościołem św. Wawrzyńca. Po raz pierwszy zaśpiewano także pieśni patriotyczne.



.png)