Spotkanie wigilijne w sołectwie Dębina- Buszewo- Szymanowo
Dnia 15.12,2023 r. w sołectwie Dębina-Buszewko -Szymanowo odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane przez Panią Sołtys Wioletę Kiedę. Swoją obecnością zaszczycił mieszkańców Zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Józef Ćwiertnia oraz Radny Rady Miejskiej Pniewy Jacek Piechocki. Goście zostali poczęstowani kapustką z grzybami, barszczem, pasztecikami oraz słodkościami. A najmłodszych ze słodkim upominkiem odwiedził Gwiazdor. Wieczór upłynął w miłym świątecznym klimacie.




.png)