Historyczny sukces młodych Smoków!
Mamy to! Drużyna z Pniew wywalczyła wicemistrzostwo Polski do lat 17. W meczu finałowym nasza młodzież uległa 2:7 AZS UŚ Katowice Futsal Team, ale srebrne medale to największy sukces w dotychczasowej historii występów w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Brawa dla chłopaków, trenerów i wszystkich osób zaangażowanych w turniej w Tychach.
Królem strzelców turnieju został Alek Kozak z 11 trafieniami.

Gratulujemy!



.png)